Piegāde uz OMNIVA un DPD pakomātiem tikai 1.99Eur. Pasūtījumiem virs 45Eur – piegāde BEZMAKSAS.

Privātuma politika

Esam izstrādājuši šo Privātuma politiku, rūpējoties par interneta veikala www.manskalendars.lv, kura īpašnieks ir SIA "UPSLIDES", reģ. Nr. 40203411553, juridiskā adrese Vienības gatve 104-1, Rīga, Latvija, LV-1004, turpmāk Manskalendars.lv klientu, turpmāk – “Klienti/-s”, privātumu un apzinoties pienākumu aizsargāt Klientu informāciju, jo sevišķi mums uzticētos personas datus.

Šīs Privātuma politikas mērķis ir izskaidrot, kādu personīgo informāciju par Manskalendars.lv e-veikala Klientiem mēs iegūstam, kādiem nolūkiem šī informācija tiek izmantota un kādas ir Klientu tiesības attiecībā uz viņu personīgās informācijas izmantošanu un aizsardzību.

Šī Privātuma politika atspoguļo noteikumus, kas ir jāievēro visiem Manskalendars.lv e-veikala Klientiem.

Ja Klients ir apmeklējis Manskalendars.lv e-veikalu un/vai iegādājies tajā piedāvātos produktus, tiek uzskatīts, ka Klients ir iepazinies un piekritis ievērot Privātuma politiku.

Klients, kurš nepiekrīt kādam Privātuma politikas noteikumam, zaudē tiesības apmeklēt Manskalendars.lv e-veikalu, reģistrēties un iegādāties tajā piedāvātos produktus.

Privātuma politika ir neatņemama Manskalendars.lv e-veikala Lietošanas noteikumu sastāvdaļa.

Sīkdatnes

Manskalendars.lv e-veikala apmeklējuma laikā ar sīkdatņu starpniecību kļūst pieejama informācija par Klienta izmantoto ierīci, datora IP adresi, izmantoto pārlūkprogrammu, aktivitāti apmeklētajās tīmekļa vietnēs un šo apmeklējumu laiku. Šīs nepieciešamās sīkdatnes neļauj Klientu identificēt personīgi un tās tiek saglabātas tikai līdz brīdim, kamēr tiek pabeigta sesija un aizvērta interneta pārlūkprogramma. Ar minēto sīkdatņu starpniecību iegūto informāciju mēs izmantojam tehniskiem nolūkiem un Manskalendars.lv e-veikals interneta vietnes apmeklētības novērtēšanai. Šo sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir Manskalendars.lv e-veikals tehniskās darbības nodrošināšana un funkcionalitātes uzlabošana.

Sīkdatnes tiek saglabātas Klienta ierīcē tikai ar viņa piekrišanu (ja vien tās nav vajadzīgas tīmekļa vietnes tehniskai funkcionēšanai). Apmeklējot Manskalendars.lv e-veikala interneta vietni, Klientam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot Manskalendars.lv e-veikals interneta vietni, Klients apstiprina, ka ir iepazinies ar noteiktumiem par sīkdatnēm, to izmantošanas nolūkiem un tiem piekrīt. Attiecīgi šo sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir lietotāja piekrišana un šīs sīkdatnes tiek saglabātas pārlūkprogrammā līdz brīdim, kamēr tās tiek izdzēstas. Minētās sīkdatnes tiek izmantotas gan Manskalendars.lv e-veikala interneta vietnes funkcionalitātes nodrošināšanai, gan arī interneta vietnes apmeklējumu novērtēšanai, Klienta izmantoto tīmekļa vietņu noteikšanai ar mērķi saprast Klienta intereses, lai piedāvātu Klientam atbilstošus dažādus Manskalendars.lv e-veikala produktus.

Jāņem vērā, ka, ja Klients nepiekrīt sīkdatņu izmantošanai, tīmekļa vietnes atsevišķas funkcijas var nefunkcionēt pienācīgi vai nestrādāt vispār.

Mainīt sīkdatņu iestatījumus vai tās dzēst iespējams interneta pārlūkprogrammas iestatījumos. Vairāk informācijas, kā kontrolēt sīkdatnes atbilstoši ierīces pārlūkprogrammai, var atrast tīmekļvietnē: www.aboutcookies.org.

Ja Klientam rodas jautājumi par sīkdatņu izmantošanu, lūdzam sazināties ar mums, nosūtot e-pasta vēstuli uz adresi: ginta@manskalendars.lv.

Personas dati

Mēs apkopojam un apstrādājam tikai atbilstošus personas datus, kas ir nepieciešami, lai sasniegtu mērķus, kuriem tie tiek apstrādāti.

Manskalendars.lv e-veikala apmeklējuma laikā var tikt apkopoti, saglabāti un izmantoti šādi Klienta personas dati:

 • Reģistrējoties Manskalendars.lv e-veikala interneta vietnē: vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi. Reģistrētā lietotāja Klienta konts tiek izmantots kā informācijas avots un saziņas līdzeklis distances līguma noslēgšanai.
 • Veicot pirkumu Manskalendars.lv e-veikalā: vārdu, uzvārdu, mobilā telefona numuru, piegādes veidu, piegādes adresi, maksājuma veidu, maksājuma datus.
 • Pierakstoties Manskalendars.lv e-veikalā vai jaunumu saņemšanai: informāciju par Klienta e-pasta adresi.
 • Ikreiz apmeklējot Manskalendars.lv e-veikalu: informāciju par Klienta datoru (ierīci), apmeklējumiem un pirkumiem Manskalendrs.lv e-veikalā, tostarp IP adresi, kā arī laiku un datumu, kad Klients reģistrējies Manskalendrs.lv e-veikalā;
 • Jebkuru citu informāciju, kuru Klients sniedz Manskalendars.lv e-veikala apmeklējuma un pirkumu iegādes laikā vai sazinoties ar mums.
 • Klientu atsauksmes (virsraksts un teksts) par veiktajiem pirkumiem var tikt izmantotas un attēlotas pie produktiem vai atsevišķā sadaļā. Manskalendrs.lv var ar Klientu sazināties saistībā ar produktiem, par kuriem Klients nosūtījis atsauksmi.

Klienta personas datu izmantošana

Jebkurus personas datus izmantosim tikai tam nolūkam, kādam šie dati tika sniegti no Klienta puses– pirkumu noformēšanai, piegādei, informācijas nodrošināšanai un saņemšanai vai kādam citam specifiskam nolūkam, kā arī tikai mērķiem, kas ir norādīti šajā Privātuma politikā.

Maksājumu apstrādi nodrošina maksājumu platforma lv, tāpēc mūsu uzņēmums maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus nodod platformas īpašniekam Maksekeskus AS.

Klienta personas datus mēs varam izmantot, lai:

 • sniegtu Klientam iespēju lietot Manskalendars.lv e-veikals interneta vietni un tajā piedāvātos pakalpojumus;
 • noslēgtu ar Klientu līgumu un to pildītu;
 • piegādātu Manskalendars.lv e-veikalā nopirkto preci;
 • nodrošinātu Klientam Manskalendars.lv e-veikalā nopirkto preču atpakaļ atdošanu;
 • izrakstītu un nosūtītu Klientam rēķinus un pavadzīmes;
 • iekasētu un apkopotu Klienta veiktos maksājumus;
 • nosūtītu Klientam paziņojumus un sarakstītos ar Klientu;
 • atspoguļotu informāciju par iepriekšējiem pirkumiem;
 • nosūtītu Klientam mūsu komerciālos paziņojumus, jaunumus un citu ar mūsu sniegtajiem pakalpojumiem saistītu informāciju, kuru mēs uzskatām par Klientam nepieciešamu (ja turpmāk Klients nevēlas saņemt minētos paziņojumus, ir iespējams jebkurā laikā atteikties no šāda veida jaunumu un informācijas saņemšanas, paziņojot mums par to pa elektronisko pastu ginta@manskalendars.lv vai uzklikšķinot uz interaktīvās saites zem saņemtā paziņojuma, ja saite ir pievienota).

Informācijas glabāšanas ilgums

Klienta personīgo informāciju mēs glabājam tik ilgi, kamēr tā ir nepieciešama nolūkam, kam tā tika saņemta vai arī kamēr mums pastāv juridisks pienākums šo informāciju glabāt.

Klienta informācijas izpaušana

Par Klientu iegūtā informācija un personas dati būs pieejami tikai mūsu darbiniekiem un sadarbības partneriem, kas ir attiecīgi pilnvaroti šīs informācijas piekļuvei un lietošanai un kuriem šī informācija ir nepieciešama attiecīgā pakalpojuma nodrošināšanai.

Mēs varam izpaust informāciju par Klientu arī tad, ja:

 • mums tas jādara saskaņā ar likumu;
 • Personīgā informācija trešajām personām netiek izpausta mērķim, kas nav paredzēts Privātuma politikā.

Klienta personas datu drošība

Mēs apstrādājam Klienta personas datus, ievērojot Latvijas Republikas un Eiropas Savienības tiesību aktus, kas reglamentē šo datu apstrādi un aizsardzību.

Klienta personas datu aizsardzībai mēs izmantojas dažādus tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus, kas nodrošina personas datu aizsardzību no nejaušas vai nelikumīgas iznīcināšanas, izmaiņām, izpaušanas, kā arī jebkuras citas nelikumīgas apstrādes.

Ir zināms, ka personas datu pārsūtīšana internetā ir nedroša, un mēs nevaram garantēt datu drošu pārsūtīšanu internetā.

Klienta piekrišana un tiesības

Reģistrējoties kā Manskalendars.lv e-veikala interneta lietotājs vai citādi izmantojot tajā piedāvātos pakalpojumus, tostarp iegādājoties preci, Klients apstiprina, ka ir iepazinies ar šo Privātuma politiku, piekrīt tai un līdz ar to piešķir mums tiesības apkopot, saglabāt, sistematizēt, izmantot un apstrādāt šajā Privātuma politikā paredzētajiem mērķiem visus Klienta šeit minētos un Manskalendars.lv e-veikals lietošanas laikā mums nododamos personas datus.

Jebkurā brīdī Klientam ir tiesības uzzināt par mūsu rīcībā esošajiem Klienta personas datiem, sazinoties ar mums pa e-pastu ginta@manskalendars.lv. Klientam ir tiesības pieprasīt mums viņa personas datus labot vai dzēst, kā arī atsaukt piekrišanu Klienta personas datu apstrādei.

Ja personas dati tiek dzēsti pēc Klienta lūguma, mēs saglabāsim tikai tādas informācijas kopiju, kas ir vajadzīga, lai aizsargātu mūsu vai trešo personu tiesiskās intereses, izpildītu valsts iestāžu rīkojumus, risinātu strīdus, novērstu problēmas vai izpildītu jebkādu līgumu, ko Klients ar mums ir noslēdzis.

Atbildība

Reģistrējoties Manskalendars.lv e-veikala vietnē, Klients uzņemas atbildību par savas paroles un lietotāja datu konfidencialitāti, kā arī par jebkuru darbību Manskalendars.lv e-veikalā. Ja Manskalendars.lv e-veikalā piedāvātos pakalpojumus izmanto trešā persona, izmantojot Klienta reģistrācijas datus, mēs uzskatām, ka informāciju nodod un izmanto pats Klients.

Klients uzņemas atbildību par to, ka mums nodotie dati ir precīzi, pareizi un detalizēti. Ja Klienta iepriekš iesniegtie dati (kontaktinformācija) ir mainījušies, lūdzam veikt attiecīgas izmaiņas reģistrētā klienta profilā.

Mēs neuzņemamies atbildību par zaudējumiem, kas radušies saistībā ar to, ka Klienta iesniegtie dati bijuši nepareizi vai nepietiekami vai arī Klients nav paziņojis mums par izmaiņām datos.

Privātuma politikas izmaiņas

Mums ir tiesības jebkurā laikā atjaunot vai mainīt Privātuma politiku. Šāda atjaunota vai izmainīta Privātuma politika stājas spēkā kopš publicēšanas brīža Manskalendars.lv e-veikals interneta vietnē.

Kontaktinformācija

Par jautājumiem, kas saistīti ar šīs Privātuma politikas noteikumiem, sazinieties ar Klientu datu pārzini:

Manskalendars.lv vietnes īpašnieks SIA "UPSLIDES", reģ. Nr. 40203411553, tālr. nr. +371 22310881.

 

Privātuma politika atjaunota: 26.09.2022